در فاصله 35 کیلومتری فرودگاه آنتالیا و 20 کیلومتری کمر(آنتالیا)و در منطقه بلدیبی هتلی 5 ستاره به نام گرند رینگ  قرار دارد.این هتل در سال 2006 و با تعداد 281 اتاق ساخته شد.از جئابیتهای هتل، ساحل اختصاصی و فضای کوهستانی و سر سبز میباشد که جلوه ای زیبا به آن می بخشید.

هتل گرند رینگ آنتالیا

 

از طرفی هتل گرند رینگ هتلی مناسب برای مسافرین سفرترکیه و تور آنتالیا است.زیرا هتل گرند رینگ دارای طراحی خاص و دکوراسیونی با رنگهای زیبا هماهنگ میباشد وساختمان اصلی هتل U شکل است واین هتل دارای چهار اسانسور پانوراما است.

این هتل دارای 295 اتاق میباشد که شامل دویست و هفتادو دو اتاق استاندارد و سه اتاق برای معلولین و یک سوئیت است.همچنین این هتل دارای اسنک بار ساحلی،لابی بار،بار در کنار استخر و بار ساحلی میباشد و رستوران هتل پذیرای نهصد نفر خواهد بود.

البته از دیگر امکانات هتل میتوان یک استخر سرپوشیده،دو استخر روباز،ماساژ،سالن ورزشی،حمام ترکی،سونا،حمام بخار،مرکز خرید،بولینگ،بیلیارد،پینگ پنگ،کافی نت،سالن آرایش،عکاسی،خشک شوئی ،دکتر،سرویس بیست و چهار ساعته،سالن کنفرانس،تخت آفتاب را نام ببریم.

هتل گرند رینگ آنتالیا

لازم است بدانید که مینی کلاب این هتل دارای استخر مخصوص برای بچه هاست و آنها را به ترتیب سنی از 4 تا 14 سال در گروه های مختلفی تنظیم می کنند تا آنها بتوانند تفریح کرده و دوستان و همبازی های جدیدی برای خود پیدا کنند.

آدرس :
 Ciftecesmeler mevkii, Beldibi 3, Kemer – Antalya