در موقعیتی و بسیار مناسب و ایده آل در کنار زیبایی های شهر استانبول ،هتل راحت و مدرن پیانو فورت اقرار دارد.این هتل جزو هتلهای سه ستاره استانبول میباشد.

مسافران و میهمانان می توانند از امکانات و خدمات مرکز سلامتی هتل استفاده نمایند.در این هتل اتاقها متناسب با سلیقه میهمانان طراحی و با اثاثیه زیبا چیدمان شده است  و عایق صوتی، سیستم تهویه مطبوع , تلویزیون LCD  از امکانات دیگر اتاقها است.

هتل پیانو فورت استانبول

 

قنادی و یک تریا در هتل وجود دارد که در مدت روز انواع خوردنی ها و نوشیدنی ها را برای میهمانان خود فراهم میکندو سفارش میهمانان به اتاقها پذیرفته می شود.

همچنین زمان و ساعت سرو صبحانه از هفت صبح الی دوازده ظهر است.در این هتل  میهمانان و مسافران می توانند در باشگاه سلامتی هتل ادامه برنامه ورزشی خود را داشته باشند  و رفع خستگی نمایند.

هتل پیانو فورت استانبول

امکانات  و خدمات مرکز سلامتی از قبیل مرکز آب گرم ، سونا و غیره بهره مند شوید و تجربه ای دلنشینی را از هتل داشته باشید.استفاده از اتاق بخار و حمام سنتی ترکی هم به میهمانان و مسافران توصیه می شود. هتل که در منطقه تاریخی فتیح قرار دارد و تا مسجد قدیمی و تاریخی سلطان احمد 3 km فاصله دارد.

هتل پیانو فورت استانبول

البته رستورانها و اغذیه فروشی ها و تریاها در محدوده هتل به آسانی در دسترس هستند و در کوتاه ترین زمان با تاکسی میتوانید به نمایشگاهای هنری و سینماها دسترسی داشته باشید.