در دسته هتل های 4 ستاره شهر توریستی استانبول,هتل گرند اس قرار گرفته است.البته مسافرین تور استانبول که قصد اقامت در این هتل را دارند باید اطلاع داشته باشند که این هتل به میدان تکسیم نزدیک نیست، ولی این فاصله را به کمک مترو ، که ایستگاه آن فقط 5 دقیقه با هتل فاصله دارد و بعد هم سوار شدن یک اتوبوس می توان طی نمود.

 

هتل گرند اس استانبول

البته هتل چهار ستاره گرند اس استانبول برای مسافرین تور استانبول امکانات مناسبی را فراهم نموده است که کافی شاپ، آسانسور، خشکشویی، صندوق امانات، صرافی، ترانسفر فرودگاهی، پارکینگ و رستوران برخی از این امکانات میباشند.

همچنین امکاناتی مانند استخر سر پوشیده، سونا، جکوزی، ماساژ و باشگاه بدنسازی در این هتل به صورت رایگان برای مسافرین تور استانبول فراهم شده است تا اوقات خوشی را برای میهمانان رقم بزنند و اینترنت وای فای رایگان در تمامی نقاط هتل گرند اس استانبول به صورت رایگان و با سرعت بالا در اختیار مسافرین قرار دارد.

هتل گرند اس استانبول

درصورت اقامت دراین هتل بدانید که فاصله شما تا مکان های دیدنی نظیر مسجد آبی ، ایاصوفیه و کاخ توپکاپی در منطقه سلطان احمد همچنین میدان تقسیم ، 14.5 کیلومتر میباشد.

 

آدرس هتل گرند اس استانبول: Yavuz Selim Dist. Yavuz Selin Ave. No.20 , Esenler, Ataturk International Airport, Istanbul, Turkey 34220