هتل بارسلو ایریسین توپکاپی به تازگی در یکی از محله های قدیمی شهر استانبول ساخته شدو اقامتگاهی 5 ستاره و عالی در منطقه ی فاتح استانبول به شمار می رود.

هتل بارسلو ایریسین توپکاپی

 

این هتل ساختمانی مدرن دارد و از معماری معاصر بهره برده است و به شایستگی از میهمانان تور استانبول پذیرایی خواهدکرد.هتل بارسلو ایریسین توپکاپی هتلی لوکس بوده واز موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی برخوردارمیباشد چرا که مهم ترین جاذبه های دیدنی شهر همچون قصر و موزه توپکاپی ، بارار بزرگ استانبول ، مسجد ایاصوفیه و منطقه سلطان احمد در ۳ کیلومتری ساختمان ساختمان هتل قرار گرفته اند.

امکانات مهم هتل نیز می توان به کلوپ یو، استخر آب گرم، حمام ترکی و امکانات ماساژ اشاره نمود.همچنین اتاق های این هتل بسیار وسیع و مدرن میباشند که شامل تلویزیون صفحه تخت، ماهواره و میز کارهستند.البته اتاق هایی نیز مخصوص مسافران معلول، افراد غیر سیگاری و دارای حساسیت تعبیه کرده اند.

هتل بارسلو ایریسین توپکاپی

همچنین غذاهای این هتل کیفیت خوبی دارند و انواع غذاهای بین المللی و ترکیه ای اصیل را در بر می گیرند و مهمانان می توانند یا غذای سفارشی میل نمایند یا از منوی سلف سرویس رستوران پیکاسو که در این هتل جای گرفته استفاده کنند.

البته در مجاورت این هتل یک ایستگاه تراموآ قرار دارد.

آدرس هتل بارسلو ارسین توپکاپی استانبول :Millet Caddesi,34104 Istanbul,Turkey