در سال ٢٠٠٧ هتل ۵ ستاره وو استانبول ساخته شد ویک هتل عالی برای سفر های کاری و توریستی است که از نظر امکانات بسیار ایده‌آل می باشد.

هتل وو استانبول

 

هتل وو استانبول در نزدیکی مرکز تجارت جهانی و مرکز نمایشگاهی CNR قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی آتاتورک و ایستگاه مترو در چندقدمی هتل هستند وهتل تا مرکز شهراستانبول نیز ١۶ کیلومتر فاصله دارد.

همچنین مرکز یشیلکوی که فروشگاه، رستوران و بارهای بسیار زیبا و متفاوت دارد درفاصله فقط ۵ دقیقه ای تا هتل وو است و بناهای تاریخی و دیدنی شهر مانند مسجد کبود و کاخ توپ‌کاپی نیز با وسایل حمل و نقل عمومی در ٢٠ دقیقه‌ای هتل هستند.ایستگاه مترو ۲۰۰ متر از هتل وو فاصله دارد و این هتل در فاصله  ۵ کیلومتری از سواحل دریای مرمره قرار دارد.

هتل وو استانبول

همچنین هتل وو استانبول داری ٢٧۵ اتاق است و این اتاق ها بسیار شیک و مجلل به همراه تلویزیون LCD با کانال‌های خصوصی، تهویه‌ی مطبوع مجزا با پنل کنترل دیجیتال و گاوصندوق هستند حمام اختصاصی با وان و سشوار، خط تلفن مستقیم، اینترنت، مینی‌بار، سیستم گرمایش، چای/قهوه‌ساز و تخت دونفره یا کینگ‌سایز نیز از سایر امکانات هر اتاق میباشد.

هتل وو استانبول


از دیگر امکانات هتل پنج ستاره وو استانبول میتوان به استخر - ماساژ - سونا - حمام ترکی و بخار - تورها - فکس و کپی - مرکز تجارت - تهیه بلیط - رستوران - پذیرش شبانه روزی - روزنامه - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - فروشگاه در هتل - تهویه - استخر سر پوشیده- اتاق و امکانات برای معلولین - اتاقهای VIP- مرکز بدنسازی - خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - ترانسفر فرودگاه - لباسشویی - خشکشویی - آرایشگاه - صبحانه در اتاق - اتو کشی - فروشگاه هدایا و سوغات - کرایه ماشین - محل مخصوص کشیدن سیگار - بار - اتاقهای ضد صدا  و گرمایش اشاره کرد.