هتلی 4 ستاره در مرکز شهر استانبول و در منطقه شیشلی تکسیم هتل پوینت میباشد که با میدان تقسیم و مراکز خرید فقط 500 کیلومتر فاصله دارد و به همین دلیل به مسافرین تور استانبول که قصد خرید کردن در استانبول را دارند اقامت در این هتل پیشنهاد می گردد.

هتل پوینت استانبول

 

هتل پوینت استانبولامکاناتی که در اختیار میهمانان خود قرار می دهد بسیار متنوع مسیاشند.از جمله می توان به رستوران، بار، سونا، استخر سرپوشیده، جکوزی، سالن بدنسازی و اتاق های ماساژ اشاره نمود.

هتل پوینت استانبول اتاق هایی مدرن مجهز به وای فای دارد وستخر سرپوشیده و سالن ورزشی هم از دیگر خدمات متمایز آن میباشند. در دکوراسیون اتاق های این هتل از رنگ های ملایمی استفاده کرده اند و دارای شیشه های دوجداره و کاناپه های راحت می باشد تا آرامش مطلق را در آن احساس بکنید. تلویزیون و ماهواره با شبکه های پولی و دی وی دی پلیر هم از دیگر امکانات اتاقهاست.

هتل پوینت استانبول

همچنین سالن ورزشی هتل پویت از استخر سرپوشیده، اتاق بخار، سونا و حمام ترکی تشکیل شده است. انواع خدمات درمانی و ماساژی هم ارائه می شود. شما می توانید از پارکینگ رایگان و حمل و نقل رایگان تا فرودگاه که هر روز ساعت 8:30 صبح انجام می شود، استفاده نمایید.

هتل پوینت استانبول

البته  مراکز خرید و سیستم حمل و نقل عمومی به راحتی در دسترس شما میباشد.هتل پوینت استانبول کمتر از 1 کیلومتر با مرکز همایش لطفی کردار فاصله دارد.

آدرس هتل پوینت استانبول:Topcu Avenue Number 2 Taksim, Taksim, Istanbul, Turkey 34437