در فاصله ی 15 دقیقه ای با میدان تقسیم هتل 5 ستاره کرآون پلازا هاربیه استانبول قرار دارد.

هتل کرآون پلازا هاربیه استانبول جزو شیکترین هتلهای ترکیه محسوب میشود و امکانات رفاهی بسیاری برای میهمانانش فراهم نموده است.از جمله برخی امکانات این هتل که در اختیار مسافرین استانبول قرار می گیرد میتوان به لابی، کافی شاپ، رستوران، نمازخانه، لاندری، صندوق امانات، فروشگاه، کافی نت، چایخانه سنتی، چایخانه در بام هتل و پارکینگ سرپوشیده اشاره نمود.

هتل کرآون پلازا هاربیه استانبول

 

این هتل برای مسافرین استانبول امکانات تفریحی و ورزشی مناسبی نظیر استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، فضای سبز، گیم نت، زمین تنیس، زمین بیلیارد و پارک کودکان را نیز فراهم کرده است.

هتل کرآون پلازا هاربیه استانبول با خدماتی مانند اینترنت رایگان در واحد ها و لابی هتل، ترانسفر رایگان فرودگاه، خدمات خانه داری، گشت درون شهری و برون شهری، تاکسی سرویس پذیرای مسافرین تور استانبول است.

هتل کرآون پلازا هاربیه استانبول

شما می توانید برای استفاده از امکانات مربوط به ماساژ و زیبایی در سالن ورزشی ثبت نام کنید. همچنین تمام امکانات در سونا برای شما فراهم شده تا بر روی تخت های چوبی استراحت کنید.

هتل کرآون پلازا هاربیه استانبول


در هتل کرآون پلازا هاربیه صبحانه بصورت بوفه سرو می شود . سرویس کرایه ماشین در هر ساعتی از شبانه روز آماده به خدمت است. مرکز نمایشگاه لطفی کردار و مرکز خرید جواهر همگی در فاصله ی کمی از این هتل واقع شده اند.

آدرس:Ordu Caddesi 226 Laleli Eminonu, Old City Sultanahmet, Istanbul, Turkey 34134