از هتل های پنج ستاره استانبول هتل تایتانیک پورت باقرکوی است.هتل تایتانیک پورت باقرکوی استانبول ، هتلی 5 ستاره  که از فرودگاه آتاتورک 10 دقیقه فاصله دارد و به مراکز خرید کاروسل و کاپاسیتی در باقرکوی دسترسی بسیار مناسبی دارد که برای مسافریناستانبول فاصله مناسبی میباشد.

هتل تایتانیک پورت باقرکوی استانبول

 

همچنین چشم انداز اتاق های هتل تایتانیک پورت باقرکوی به دریای زیبای مرمره و آتاکوی می باشد که آرامش و لذت را برای میهمانان تور استانبول به ارمغان خواهد آورد.

اتاق های این هتل با آثار و صنایع دستی هنرمندان محلی تزئین شده اند و هر اتاق دارای یک حمام لوکس خصوصی و مجهز به دوش و میز آرایشی است.

 هتل تایتانیک پورت باقرکوی استانبول

امکانات وخدمات واین هتل متنوع می باشد که برخی از آنها فروشگاه، رستوران، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صرافی و رستوران هستند. برای علاقه مندان به ورزش و تفریح نیز امکاناتی فراهم شده است که جکوزی، سونا، استخر سر پوشیده، مرکز بدنسازی و حمام ترکی و بخار از جمله این امکانات هستند. اینترنت وای فای به صورت رایگان در هتل تایتانیک پورت باقرکوی استانبول در اختیار میهمانان استانبول قرار می گیرد.

هتل تایتانیک پورت باقرکوی استانبول

البته مهمانان می توانند از غذاهای سنتی ترکیه ای در رستوران آلیستا، شیرینی و کیک های ایتالیایی در کافه تایتانیک و موسیقی زنده و دلنشین کافه کامپس که منظره ای رو به آسمان پر زرق و برق استانبول دارد، استفاده نمایند.

همچنین مجموعه ای از ورزش ها و ماساژهای درمانی در مرکز ورزشی هتل تایتانیک پورت باقرکوی انجام می شود و حمام، وان آب گرم و سونا هم از دیگر امکانات است.

آدرس:

Fisekhane Cad. No:7/3 34140 Bakirköy,80220 İstanbul