یکی از معروف ترین رستوران های استانبول میتوان به رستوران Park Şamdan استانبول اشاره نمود که در محله با کلاس نیشان تاشی در منطقه شیشلی و بعبارتی در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد .رستورانی که در سال ۱۹۸۱ افتتاح شد وهمچنان سالهاست در جلب رضایت مشتریان موفق میباشد.

رستوران پارک سمدان استانبول

 

 

در این رستوران غداهای ترکی و بین المللی مانند غذاهای ایتالیایی و فرانسوی را که از نظر مواد مصرفی بهم نزدیک اند ارایه میکنند والبته با کیفیت عالی میباشد.یادتان باشد که این رستوران در مواقع ناهار بسیار شلوغ می شود.

همچنین این رستوران شیک استانبول در بین مردم شهر بسیار محبوب میباشد و محل مناسبی برای برگزاری مراسم از جمله تولد و قرارهای کاری است.

در رستوران پارک سمدان استانبول فرش قرمز ، شمع های در وردی ، صندلی های چرم قسمت بار ، رو میزی های سفید و منظره زیبای باغ ، ترکیب زیبایی را ایجاد کرده اند و این رستوران را به مکان مناسب و محبوبی برای ناهار یا شام تبدیل کرده اند.

رستوران پارک سمدان استانبول

رستوران پارک سمدان استانبول توسط معماران ایتالیایی طراحی شده ونام سرآشپز آن یعنی حسین آتاکورسوی را همه شنیده اند و توصیه او برای صرف گوشت بره با سبزیجات تازه و ریحان و سس خانگی خوش طعم را قبول دارند.

 البته منو رستوران بسیار متنوع است و از خرچنگ تا فیله گوشت گاو و ماهی قزل آلا کارپاچیو در این مکان سرو میگردد . تراس رستوران با منظره زیبا و دلنشین خود بیش از سایر جاهای رستوران طرفدار دارد .

از جمله غذاهای معروف رستوران پارک سمدان استانبول :سوپ گوشت بره (Paça Çorbası )-دنده گوشت گاو (Risottolu Dana Kaburga  )-پودینگ شیر بادام(Keşkül )-نان با شربت و سرشیر(Kaymaklı ekmek kadayıfı)

آدرس رستوران پارک سمدان استانبول : Mim Kemal Öke Caddesi 18, Nişantaşı, Şişli