هتل گرند بلیش کوش آداسی از اقامتگاه های 5 ستاره ایست که در مرکز شهر قرار داشته و شاید به دلیل امکانات موجود در آن ، باید آنرا با هتل های چهار ستاره مقایسه کرد ، اما منطقه ای که در آن قرار گرفته ، سازه ای ندرن و شیک ، این هتل را در زمره هتل های 5 ستاره ترکیه قرار می دهد.هتل گرند بلیش در وضعیت مطلوبی قرار داشته ومحل خوبی برای گذارند تعطیلات می باشد  . 

در177 اتاق موجود در هتل نظافت و پاکیزگی در حد اعلای آن رعایت شده ، برخورد مناسب پرسنل ، اتصال اینترنت پر سرعت رایگان و ابعاد اتاق ها از نکات مثبت آن ها به شمار می رود . چشم انداز زیبای این اتاق ها در کنار سرویس خواب ، مبلمان راحتی ، یخچال ، مینی بار ، حمام و سرویس بهداشتی لوکس ، تهویه مطبوع ، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب و ... نیز از امکانات موجود در اتاق های رویای هتل به شمار می روند .

 

  امکانات هتل مانند : سالن ورزش ، پارکینگ رایگان ، رستوران ، روم سرویس، سالن زیبایی ، استخر روباز ، محوطه حمام آفتاب ، پذیرش و تحویل فوری ، انبار بار و چمدان ترانسفر فرودگاهی ، رستوران ، کافی شاپ ، بار ، خدمات گردشگری ، تاکسی سرویس ، خدمات خانه داری ، خدمات شست و شوی لباس ، اینترنت پرسرعت و ... می توانند تمام لحظات شما را در سفر به کوش آداسی پر کنند .غذاهای ارائه شده در رستوران هتل شاید مطابق ذائقه و سلیقه ای میهمانان ایرانی هتل نباشد .

turkeyticketnet.ir