هتل 4 ستاره گلدن ایج 1 یکی از بهترین و مجلل ترین هتل های استانبول است که به علت نزدیکی به ایستگاه مترو و همچنین واقع شدن هتل در منطقه ای که لوکس ترین بازارهای استانبول در آنجا واقع شده یکی از بهترین هتل های استانبول ار لحاظ موقعیت جغرافیایی می باشد.

هتل گلدن ایج 1 استانبول

این هتل در مجموع دارای  181  اتاق است که شامل 3 سوئیت، King 6 سوئیت، Corner 2 اتاق، Connect 1 اتاق برای افرادی که معلولیت جسمی دارند و 169 اتاق استاندارد می باشد که همگی با رنگ های گرم و مبلمانی به سبک ترکیه ای تزئین شده اند و دارای امکانات مدرنی مانند تلویزیون صفحه تخت و حمام اختصاصی می باشند.

هتل گلدن ایج 1 استانبول

رستوران لوکوگ در این هتل معمولا صبحانه را بصورت سلف سرویس و منوی ناهار و شام را بصورت سفارشی سرو می نماید. کافه ای نیز در لابی هتل قرار دارد و انواع نوشیدنی های گرم و بدون الکل را سرو می نماید. اما کافه ای که در کنار استخر قرار گرفته معمولا انواع دسر و کوکتل های غربی و خوشمزه را سرو می کند.

هتل گلدن ایج 1 استانبول

خدمات هتل شامل خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی و خشکشویی، صبحانه در اتاق، صرافی، خدمات کفش و واکس، رستوران، استخر، روزنامه، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه و بار می باشد.

هتل گلدن ایج 1 استانبول

Address: Topcu Caddesi  No. 10, Taksim, Istanbul – Turkey