یکی از هتلهای 5ستاره انتالیا که در ساحل کمر واقع شده است هتل فیم رزیدنس میباشد.این هتل دارای  ساحل اختصاصی شنی زیبا در ساحل دریای مدیترانه، یک استخر در فضای باز، یک مرکز آبگرم، که با حمام ترکی، سونا و سالن ورزش مجهز میباشد.

هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا

 

درهتل فیم رزیدنس کمر رستوران "Gizem" قرار دارد که دارای منو شامل غذاهای ترکی و بین المللی بوده و مهمانان نیز می توانند از نوشیدنی های الکلی و بازی بیلیارد به صورت رایگان استفاده نمایند.

یکی از کارها و خدمات جالب این هتل این است که مهمانان و گردشگران بعد از ورود می توانند خود را به 15 دقیقه رایگان ماسک صورت مهمان کرده و لذت ببرند وهمچنین از آبگرم ویژگی های استخر سرپوشیده و وان آب داغ استفاده کنند.

هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا

از امکانات هتل میتوان به گاو صندوق , ساحل اختصاصی , تراس , باغچه , بار , تهویه هوا , اتاق ویژه غیر سیگاریها , روزنامه , رستوران , رستوران با غذای بین المللی -استخر روباز , استخر سرپوشیده , سرگرمی های آبی , کلاب شبانه , تئاتر , ساحل اختصاصی , بیلیارد , سونا , جکوزی , ماساژ , کتابخانه , حمام ترکی اساره نمود.همچنین
خدمات ویژه و سرویس هتل نیز شامل فکس/فتوکپی , خشکشویی , پرستار و نگهداری کودکان , سرویس نظافت اتاق , سرویس نظافت اتاق vip و اسانسور میباشد.

آدرس:Merkez Mah Deniz cad no 15 Kemer, 07450 Kemer, Turkey