یک هتل مجلل در منطقه بلک در آنتالیا هتل 5 ستاره تایتانیک دلوکس بلک میباشد که این هتل پس از هتل موفق تایتانیک در منطقه لارا و ساخته شد و زیر مجموعه گروه هتل های زنجیره ای "تایتانیک" است.

هتل تایتانیک دلوکس آنتالیا

 

هتل تایتانیک دلوکس در کنار جنگل های طبیعی کاج، دریای مدیترانه و رودخانه زیبای Besgoz قرار دارد و امکانات رفاهی لوکس و سرویس های عالی به مهمانان خود ارائه می دهد.

این هتل دارای نه رستوران، چهار بار، یازده استخر، یک مرکز آبگرم و تناسب اندام، محل برگزاری رویدادهای شبانه و روزانه، ساحل شنی اختصاصی به طول نزدیک به هزار متر و دو زمین گلف بوده واز طرفی این هتل دارای 600 اتاق است که بخش اعظم آن را اتاق های استاندارد (251 اتاق) و اتاق های سوپریور (226 اتاق) تشکیل خواهد داد.

همچنین از دیگر انواع اتاق های هتل می توان به سوئیت های دلوکس، سوئیت های خانوادگی و اتاق های کنار رودخانه اشاره نمود.

اینترنت بی سیم رایگان، تخت خواب های کاملاً راحت از الیاف طبیعی، حمام و سرویس بهداشتی، تلویزیون های تخت بزرگ ماهواره ای، مینی بار، چای ساز و قهوه ساز، میز آرایش، میز کاری و کمد بزرگ لباس از امکانات اتاقا میباشند.

 

هتل تایتانیک دلوکس آنتالیا

البته رستوران مرکزی هتل به پنج نوع دکور گوناگون مزین میباشد و در آن سه وعده صبحانه، ناهار و شام به همراه اسنک نیمه شب  سرو می کنند.

همچنین این هتل مجهز به مکان ویژه بازی کودکان، استخر کودکان، کنسرت های زنده در شب، باشگاه شبانه، باشگاه کودکان و نوجوانان، آرایشگاه مو، بوفه، پارکینگ اختصاصی، صبحانه رایگان، تجهیزات میزبانی از جلسات کاری و کنفرانس های تجاری و...است.

بعداز یک روز تفریح و خستکگی میتوانید در رستوران های مختلف هتل انواع غذاهای ترکی، ایتالیایی و دریایی که توسط سرآشپزهای ماهر تهیه می شوندرا میل کنید.

در هتل تایتانیک دلوکس مرکز آبگرم و تندرستی درزمینی به مساحت 13000 متر مربع احداث شده است و انواع خدمات درمانی، زیبایی و تناسب اندام را به علاقه مندان ارایه میکند.

این مرکز دارای بخش ها و سرویس های مختلفی همچون دو سالن مجهز ورزش و تناسب اندام، مراقبت از پوست، ماساژ، حمام ترکی، حمام بخار، سونا، استخر آب نمک، استخر سرپوشیده، استخر آب سرد، استخر آب گرم و بخش آب درمانی است.