یکی از زیر مجموعه های هتل های زنجیره ای  دلفین دیوا در ترکیه هتل 5 ستاره دلفین دیوا است. هتل دلفین دیوا در ساحل لارا و در فاصله 11 کیلومتری فرودگاه آنتالیا قرار دارد واین هتل دارای ساحل اختصاصی شنی نیزاست.

هتل دلفین دیوا

 

این هتل زیبا و مجلل دلفین دیوا دارای 462 اتاق است که 385 اتاق آن از نوع استاندارد 11 اتاق آن خانوادگی و 58 اتاق آن از نوع خانوادگی دوبلکس  و 2اتاق آن ویژه معلولین میباشند.

اتاقهای این هتل  بسیار شیک و با تجهیزاتی مدرن و امکاناتی بی نظیر هستند که برای پاسخگویی به نیاز میهمانان عزیز طراحی شده اند.از جمله امکانات اتاقها میتوان بالکن.حمام.دستشویی.سیستم تهویه مطبوع.ماهواره.صندوق امانات الکترونیکی.یخچال وسشواررا نام برد.

ازطرفی 1سوییت ویژه گذراندن ماه عسل و 1کینگ سویییت و 1سوییت مخصوص و 5آسانسور شیشه ای با چشم انداز زیبا دارد که اینها موجب شده تا از طرف مسافرین این هتل دارای سوین امتیاز بین هتلهای انتالیا بشود.

 

هتل دلفین دیوا

همچنین امکانات دیگر هتل شامل  8رستوران(رستوران اصلی.ترکی.چینی.ژاپنی.مکزیکی.ایتالیایی.غذای دریایی و اسنک)9بار که در لابی قرار دارد(استخر.ساحل.چایخانه.سالن نمایش.کلوپ شبانه و همچنین 2بار به نامهای آزور و مون استون) 1استخر رو بازو3سرسره آبی.1استخر سرپوشیده .1استخر برای کودکان .حمام ترکی .سونا.سالن ورزشی وبدنسازی .دیسکو وسینما است.