یکی از هتلهای 4ستاره تکیه ،هتل گرین پارک تکسیم استانبول میباشدکه در میدان تقسیم قرار دارد.افرادی که به استانبول میروند و قصد اقامت در این هتل چهار ستاره را دارند بهتر است بدانند که فاصله فرودگاه بین المللی آتاتورک تا هتل گرین پارک تکسیم استانبول 20 کیلومتر و نزدیک ترین ایستگاه مترو به آن تنها 3 دقیقه فاصله خواهد داشت.

هتل گرین پارک تکسیم استانبول

 

همچنین از اماکن دیدنی نزدیک به این هتل، میتوان به وجود قصر توپکاپی و مسجد سلطان احمد در فاصله 3.5 کیلومتری هتل گرین پارک تکسیم استانبول اشاره نمود که در این صورت مسافرین تور استانبول می توانند در مدت زمان کمی از این اماکن توریستی دیدن نمایند.البته هتل گرین پارک تکسیم استانبول برای رفاه و آسایش میهمانان تور استانبول، امکانات مناسبی مانند لابی، کافی شاپ، رستوران، پارکینگ اختصاصی، نماز خانه، لاندری، کافی نت، فروشگاه، چایخانه سنتی و چایخانه در بام هتل را فراهم میکند.

هتل گرین پارک تکسیم استانبول

علاقه مندان به ورزش و سرگرمی نگران اوقات فراغت خود نباشند، هتل 4 ستاره گرین پارک تکسیم استانبول به سونا، جکوزی، پارک مخصوص کودکان، فضای سبز، سالن ورزشی و گیم نت مجهز میباشد تا نیازهای مسافرین تور استانبول را برآورده کنند. در فضای لابی این هتل اینترنت در اختیار میهمانان تور استانبول قرار می گیرد.

آدرس هتل گرین پارک تکسیم:Abdulhamit cad. No: 50, Taksim, Taksim, Istanbul, Turkey 34173