از هتلهای 4 ستاره ترکیه،نورین سیرکسی گروپ استانبولمیباشد که در منطقه جغرافیایی خوش آب و هوا و طبیعتی دلنواز استانبول قرار دارد.

هتل نورین سیرکسی گروپ استانبول

 

البته این هتل چهار ستاره خدمات و امکانات متنوعی نظیر خانه داری، لباسشویی، خشکشویی، صرافی، اتوکشی، خدمات مربوط به تورها، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل، پذیرش شبانه روزی، کافی شاپ، رستوران، پارکینگ، لابی، لاندری، کافی نت، فروشگاه و غرفه را در اختیار مسافرین تور استانبول قرار خواهد داد.مسافرین استانبول که اقامت در این هتل را برای سفر خود انتخاب کردند میتوانند برای تفریح در هتل نورین سیرکسی گروپ استانبول از امکاناتی همچون استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، سونا، زمین تنیس و بیلیارد نیز بهره ببرند.

از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره نمود. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.

هتل نورین سیرکسی گروپ استانبول

در این هتل ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت لذت ببرند و از طرفی موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از ویژگی های متمایز این هتل است.این هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد.کارکنان  هتل نورین - سیرکسی گروپ استانبول از میهمانان به گرمی میهمان نوازی میکنند و از اینکه به میهمانان در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادن توصیه های تفریحی کمک کنند ؛ خوشحال خواهند شد.

 

آدرس: Orhaniye Caddesi No: 14 Sirkeci Eminonu,Old City Sultanahmet,34110 Istanbul