هتل پوینت استانبول یک هتل 5ستاره در مرکز شهر استانبول و در منطقه شیشلی تکسیم میباشد.هتل پوینت استانبول با میدان تقسیم و مراکز خرید فقط 500 کیلومتر فاصله دارد و به همین دلیل به مسافرین تور استانبول که قصد خرید کردن در استانبول را دارند اقامت در این هتل پیشنهاد می گردد.

هتل پوینت استانبول

 

از جمله امکاناتی که هتل پوینت استانبول در اختیار میهمانان تور استانبول خود قرار می دهد، می توان به رستوران، بار، سونا، استخر سرپوشیده، جکوزی، سالن بدنسازی و اتاق های ماساژ اشاره نمود.

البته هتل اتاق هایی مدرن  ومجهز به وای فای دارد واستخر سرپوشیده و سالن ورزشی هم از دیگر خدمات متمایز آن میباشند.

هتل پوینت استانبول

همچنین دکوراسیون اتاق های این هتل از رنگ های ملایمی تشکیل شده است و دارای شیشه های دوجداره و کاناپه های راحت  است تا آرامش مطلق را در آن احساس بکنید. تلویزیون و ماهواره با شبکه های پولی و دی وی دی پلیر هم از دیگر امکانات اتاقها هستند.

هتل پوینت استانبول

البته سالن ورزشی هتل پویت از استخر سرپوشیده، اتاق بخار، سونا و حمام ترکی تشکیل گردیده وانواع خدمات درمانی و ماساژی هم در انجا ارائه خواهدشد.شما می توانید از پارکینگ رایگان و حمل و نقل رایگان تا فرودگاه که هر روز ساعت 8:30 صبح انجام می گردد، استفاده نمایید.همچنین مراکز خرید و سیستم حمل و نقل عمومی به راحتی در دسترس شماست.

آدرس هتل پوینت استانبول: Topcu Avenue Number 2 Taksim, Taksim, Istanbul, Turkey 34437