در منطقه تپه باشی استانبول هتل 4 ستاره پرا رز استانبول  قرار گرفته است که در فاصله حدود 5 دقیقه تا خیابان استقلال و3 دقیقه ای با برج گالاتا قرار گرفته است.

هتل پرا رز

 

البته مسافرین تور استانبول که قصد اقامت در هتل چهار ستاره پرا رز استانبول را دارند بدانند که فاصله فرودگاه این شهر با هتل در حدود 21 کیلومتر میباشد.

ولی هتل پرا رز برای جلب رضایت مسافرین تور استانبول امکانات مناسبی را فراهم نموده که برخی از این امکانات عبارتند از رستوران، بار، صرافی، پارکینگ، لاندری، کافی شاپ و ....

البته امکانات تفریحی و ورزشی نیز در هتل پرا رز استانبول از قلم نیافتاده و برای میهمانان تور استانبول که علاقه مند به تفریح و ورزش هستند امکاناتی نظیر سالن بدنسازی، سونا و جکوزی، حمام ترکی و اتاق بخار فراهم کرده اند.همچنین این هتل با اتاق هایی مجهز به تلویزیون، ماهواره، یخچال، حمام خصوصی، تهویه هوا و وای فای پذیرای میهمانان تور استانبول است.

 

هتل پرا رز

همچنین رستوران Camden Town در این هتل منوی سفارشی ارائه می کند و از آنجا که مواد اولیه اش همگی تازه و فصلی هستند، غذاهای محلی فوق العاده لذیذی سرو می نماید. یک کافه نیز مخصوص سرو دسر و نوشیدنی در این هتل تدارک دیده اند.

آدرس هتل پرا رز استانبول :Mesrutiyet Caddesi No.87, Taksim, Beyoglu-Taksim, Istanbul, Turkey 34430