کنراد ،هتلی زیبا و لوکس با ساختمانی منحنی شکل و منحصر به فرد میباشد این هتل لوکس از هتل های 5 ستاره استانبول و هتل های لوکس ترکیه  به شمار میرود.

این هتل درمجله فوربس  ودر خیابان بشیکتاش؛ در نزدیکی میدان تکسیم واقع شده است وبه عنوان یکی از ۴۰۰ هتل برتر جهان انتخاب گردید.

هتل کنراد

 

چشم اندازوسیع و بسیار زیبای هتل کنراد استانبول به تنگه بسفر و تراسی بسیار زیبا که در پشت بام هتل با نمایش پانورمایی رو به تنگه بسفر و سمت آسیایی استانبول دارد موجب شده این هتل برنده جایزه های متعدد گردشگری شود.

هتل کنراد

هتل کنراد تا فرودگاه 22 کیلومتر و تا مرکز تجاری مسلک 15 دقیقه فاصله دارد و کاخ معروف دلمه باغچه نیز در نزدیکی ابن هتل واقع شده است واین هتل نزدیک ترین هتل به پل معروف استانبول می باشد که آسیا و اروپا را به هم متصل میکند .همچنین در این هتل 590 اتاق موجود می باشد که دارای امکانات کامل برای مسافران تور استانبول هستند.

Cihannüma Mah. Saray, Cad No5 Beşiktaş, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Turkey


از امکانات هتل کنراد میتوان به رستوران روباز - فضای سبز - تراس و رستوران - صندوق امانت - بوتیک داروخانه - سونا - سالن بدنسازی - جکوزی - حمام ترکی - استخر سزپوشیده و روباز - اینترنت - خدمات کرایه اتومبیل-پرستار کودک - آرایشگاه - خشکشویی - اتوشویی- آرایشگاه - اتاق VIP - صرافی - لیدر - ترانسفر - خدمات تلفن و فاکس - سالن کنفرانس - سالن مهمانی و جشن  اشاره کرد.البته حیوانات خانگی نبز در این هتل پذیرفته می شوند .

آدرس:Cihannüma Mah. Saray, Cad No5 Beşiktaş, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Turkey