خرید در خیابان آتاتورک آنتالیا

یکی از جذاب ترین بخش های سفر ، باز دید از مراکز خرید آنتالیا و خرید کردن است . اگر شهر زیبای آنتالیا را انتخاب کرده اید ، بازدید از مرکز خرید خیابان آتاتورک را ازدست ندهید .خیابان آتاتورک در واقع  خیابان اصلی شهر  آنتالیا و جزو قدیمی ترین مناطق شهر آنتالیا  می باشد که از مهم ترین مراکز خرید آنتالیا به شمار می رود. خرید در خیابان آتاتورک آنتالیا  حتما نظتان را جلب خواهد کرد.

در خیابان آتاتورک آنتالیا علاوه بر فروشگاههای محلی رنگارنگ شعبه فروش ماوی ، نمایندگی آدیداس ، نمایندگی نایک ، شعبه بزرگ ال-سی- وایکیکی نیز به چشم می خورند و هر سلیقه ای که داشته باشید ، با هر بودجه ای  قادر به خرید خواهید بود .مهمترین بخش  تور آنتالیا که نمیشه از آن به سادگی گذشت خرید از مراکز خرید آنتالیا ترکیه است .

همه سال تعداد زیادی گردشگری که به دنبال مارک های اصلی اجناس هستند از مرکز خرید خیابان آتاتورک آنتالیا بازدید کرده و مارک های اصلی خود را از نمایندگی های موجود تهیه می کنند . این خیابان از مناسب ترین مراکز خرید ترکیه محسوب می شود .

مرکز خرید خیابان آتاتورک آنتالیا ،  پر از رستوران و کافه تریاست. برای خوردن انواع غذاهای ترکی به این رستوران ها سری بزنید . در  تمام طول روز  پر تردد ترین منطقه شهر آنتالیا می باشد . تعدد هتل های آنتالیا در این خیابان موجب افزایش تعداد توریست ها در این منطقه است .

turkeyticketnet.ir