هتل باروت لارا آنتالیا جزو هتلهای 5ستاره ترکیه و آنتالیا محسوب میشود و این هتل در مکانی بنا شده که منظره ای چشم‌ نواز از نور خورشید، امواج نیلگون دریا و طبیعت سبز محیط اطراف، بیننده را مجذوب میکند.

هتل باروت لارا

 

این هتل مکان مناسبی برای تفریح، طبیعت‌گردی،ارامش اعصاب و گذراندن اوقات با اعضای خانواده میباشد.هتل دارای اتاق‌های بزرگ ،  بالکن‌های بزرگ با میز و صندلی است و در هر اتاق تلویزیون تخت و مینی‌بار قرار دارد.

هتل باروت لارا آنتالیا دارای هشت رستوران سفارش از منو است که در آنها، انواع غذاهای بین‌المللی و محلی در هوای آزاد و یا در داخل ساختمان سرو می‌گردد.

همچنین ازدیگر امکانات هتل می‌توان به  اسپا، حمام ترکی، سونا، سالن آرایش و زیبایی، سینما، مرکز خرید، خدمات ماساژ و مراقبت از پوست و بدن، تیم انیمیشن، اجرای موسیقی زنده، و...اشاره نمود.

مهمانان «باروت لارا» راه‌های بسیار زیادی برای تفریح و سرگرمی دارندو انجام ورزش‌های آبی مختلف و نیز پرداختن به دیگر فعالیت‌هایی همچون والیبال ساحلی، اسنوکر، تنیس، اسکواش، ژیمناستیک، مینی‌گلف و... از آن جمله میباشند.

هتل باروت لارا

شما با اقامت در این هتل میتوانید با قدم زدن در باغ‌های پرطراوت هتل لحظات زیبایی را سپری کنیدو از استخرهای سرپوشیده و روباز هتل استفاده کرده و یا در سرسره آبی آن آب تنی کنید.

هتل باروت لارا مدتهاست که عنوان برترین هتل آنتالیا با خود اختصاص داده است.

آدرس هتل: Lara Yolu , Muratpasa , , Lara Beach, Antalya, Turkey 07100