منطقه بلک ساحل مجلل و زمین گلفی است که از کوه های تاروس تا ساحل زیبای بلک و در 36 کیلومتری غرب آنتالیا واقع شده.

به دلیل وجود جنگل های کاج وساحل ماسه ای در این منطقه صنعت توریسم رواج زیادی پیداکرده است که این شهر دیدنی در فاصله کمی از مکان های تاریخی همچون آسپندوس و پرگه قرارگرفته است.

منطقه بلک

 

هتل های متعدد 4و5 ستاره و زمین های گلف بسیاری در این منطقه وجود دارد.آموزش تنیس در مدرسه بین المللی تنیس ،تماشای بیش از 100 گونه پرنده در نزدیکی آبشارکورسوناف و لذت بردن از ورزش های آبی جزئی از جذابیت های این منطقه است.شما برای گشت زدن در اطراف ساحل ،خواهید توانست ماشین یا دوچرخه کرایه کرده و دوری بزنید.

بلک در ساحل آک دنیز و در ۳۰ کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده.در ساحل ۱۷ کیلومتری بلک هتل های وتاسیسات مدرن فراوانی از سال ۱۹۹۰ تا به امروز احداث گردیده.

فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو ۲۰ کیلومتر می باشد.جمعیت بلک ۹٫۷۸۱ نفر می باشد.از راه های رسیدن به منطقه بلک بسیار آسان و بهترین راه آن از شهر آنتالیا است.۱۰ عدد زمین گلف با تمامی امکانات در عالی ترین سطح ممکن در منطقه بلک موجود است. ۲ زمین گلف در بهترین سطح ممکن نیز در حال سرمایه گزاری و ساخت می باشند.

منطقه بلک

در بلک ۵۰ زمین فوتبال، ۲۰۰ زمین تنیس آماده ارائه خدمت به ورزشکاران آماتور و سطح حرفه ای است.سالنهای کنفرانس زیادی باتمامی امکانات لازم برای برگزاری انواع جلسات و گردهمائی ها وهر نوع جشن و عروسی دراین منطقه فراهم میباشد.

در منطقه بلک مسئولین به توریسم زیبائی و سلامتی اهمیت بسیاری میدهندونتیجه ان جذب سرمایه گذاران این نوع توریسم با احداث زیرساختهای توریسم سلامتی و زیبائی در منطقه بلک شده و این نقطه از ترکیه را بهترین مکان برای توریسم زیبائی و سلامتی تبدیل کرده است.