منطقه بلک ترکیه سالهاست که برای علاقمندان به بازی گلف منطقه ای شناخته شده است ودولت ترکیه را براین داشت که درمنطقه بلک آنتالیا سرمایه گذاری عظیمی را برای جذب توریست های گلف بازانجام بدهد.

گلف در آنتالیا

 

برای علاقمندان به بازی گلف، آنتالیا مقصد شناخته شده ای می باشد . منطقه بلک آنتالیا زمین های گلف زیادی داردوتمام انها مطابق با استانداردهای جهانی میباشند. این منطقه علاوه بر زمین های گلف ، هتل های 5 ستاره لوکس متعددی برای  اقامت توریست ها دارد و به همین دلایل جزو توریستی ترین مناطق  ترکیه میتوان نام برد.

این منطقه درآنتالیا به دلیل پیشرفته بودن درزمینه گلف وامکانات مناسب هرساله گلف بازان زیادی را از سراسر دنیا به سوی خود جذب خواهید کرد.

گلف در آنتالیا

آب و هوای این منطقه اجازه می دهد تا شما 12 ماه سال را در این منطقه گلف بازی کنید.اما فقط علاقمندان به گلف نیستند که از هتل های این منطقه استفاده می کنند .

منطقه بلک آنتالیا پر از هتل های بسیار لوکس است و درواقع میتوانیم بگوییم بهترین هتل های شهر آنتالیا در منطقه بلک واقع شده اند پس اگر مایل هستید از تعطیلات تور ترکیه خود به بهترین شکل لذت ببرید پیشنهاد داریم اقامت درهتل های لوکس منطقه بلک رابرگزینید.