لارا شهری ساحلی زیبا با ابی شفاف از مدیترانهاست که به سرعت در حال پیشرفت می باشد ، که به یکی از جذابترین و دوست داشتنی ترین اماکن برای اقامت گردشگران تبدیل شده ومیتوان ساحل شهرلارا با مساحت حدود ۱۸۰۰۰۰۰ مترمربع بعنوان یکی از بزرگترین تفرجگاه های آنتالیا به شمار برد.

 ساحل لارا

لارا نزدیکترین منطقه تفریحی و گردشی به آنتالیا است که فقط با 6 کیلومتر فاصله در شرق آنتالیا واقع شده است و دارای سواحل شنی و سنگریزه ای می باشد وابهای ساحل لارا دارای امواجی ملایم و نرم می  باشد. ساحل لاین شهر از شرق صخره های آنتالیا شروع شده و چندین کیلومتر تا قسمت پائین آبشار  Düden  توسعه یافته و ادامه دارد.

در اکثر بخشهای این ساحل که به صورت اختصاصی برای استراحت و تفریح گردشگران مجهز شده است وپراست از امکانات جدید و راحتی من جمله انواع پلاژها ،رستوران ،مراکز تفریحی ، امکانات قایق سواری وصندلی های ساحلی همراه با چتر و... که همگی در اختیار مسافران می باشد.

ساحل لارا


درنوارساحلی  انواع امکانات تفریحی و گردشی مانند هتلهای 3 ستاره تا 5 ستاره و نیز انواع رستورانهای محلی و بین المللی با انواع غذاهای ترکی و خارجی اماده ی خدمات رسانی به مهمانان وجود دارد.

۱۱ باشگاه، ۴ رستوران، ۴ کافه، ۲ زمین فوتبال، محوطه ای برای والیبال ساحلی، ورزش های آبی، اسکیت و فوتبال ساحلی، یک پارک عجایب برخی از امکانات ساحل لارا میباشد.