یکی از هتلهای آنتالیا که در منطقه لارا واقع شده است هتل کلاب فالکن آنتالیا میباشد که در دسته ی هتل های 4 ستاره آنتالیانیز است.

هتل کلاب فالکن آنتالیا مجموعا دارای 274 اتاق  است که تمامی اتاق ها پارکت هستند ودارای یک بالکن با نمایی پانورامیک میباشند. همچنین اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا ، مینی بار و تلویزیون بوده ودارای حمام اختصاصی همراه با یک سشوار برای خشک کردن مو هستند.

هتل کلاب فالکن آنتالیا

 

 

این هتل در مرکز شهر آنتالیا قرا گرفته است و دارای یک ساحل اختصاصی ، استخر و باغ می باشد که نمایی به سمت دریای مدیترانه دارند .
در هتل کلاب فالکن ،میهمانانقادرهستند از امکانات ریلکسیشن و ماساژ هتل استفاده کرده یا در مرکز ورزشی آن به تمرین و ورزش مشغول شوند.یکی از جذابیتهای اتخاب این هتل داشتن یک استخر روباز خارج از محوطه به همراه سرسره آبی و زمین تنیس است.

 

برخی دیگر از امکانات هتل شامل:رستوران، پذیرش 24 ساعته، خدمات نگهداری اطفال، اتاق بازیهای کامپیوتری، آسانسور، انبار بار و چمدان، فروشگاه، مجهز به سیستم تهویه، بار، باغ، سیستم گرمایش، بوفه، خدمات خانه داری،شیرجه، استخر سر پوشیده، استخر سرباز، ساحل اختصاصی، زمین بازی کودکان، لباسشویی، آرایشگاه، باشگاه ورزشی، پینگ پنگ، بازی دارت، کارمندان مخصوص بازی و سرگرمی، کلوپ با DJ، ماساژ، سونا، حمام ترکی و بخار، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، فکس و کپی، تنیس و... هستند.

هتل کلاب فالکن آنتالیا

لازم به ذکر است که شهر آنتالیا در 5 کیلومتری هتل کلاب فالکن و فرودگاه در 10 کیلومتری آن قراردارد.

همچنین ایستگاه حمل و نقل عمومی 200 متر با این هتل فاصله دارد وساحل لارا در فاصله 6 کیلومتری این هتل میباشد ودر فاصله 1 کیلومتری هتل مرکز توریستی لارا قرار گرفته است.

آدرس:Sirinyali Mh. 1540 Sk. No:12, 07160 Antalya, Turkey