در گروه هتلهای لوکس آنتالیا،هتل 5 ستاره آدم و حوا قرار گرفته است که در سال 2006 ميلادي در منطقه بلك احداث شد.

هتل آدم و حوا آنتالیا دارای 469 اتاق و ویلا میباشد که همه اتاق های هتل در متراژ 64 متری ساخته شده اند.

هتل آدم و حوا آنتالیا

 

در این هتل همه ی اتاقه بزرگ، بسیار تمیز و ساکت هستند و همه چیز سفید رنگ میباشد.البته اتاقهای هتل مجهز بوده و دارای امکاناتی نظیروسایل حمام، یخچال، جکوزی، سونا، گاوصندوق، تخت ماساژ و یک تخت بزرگ در تراس هستند که میتوان دریا و مناظر بسیار زیبای اطراف و آسمان پر از ستاره در شب را از تراس مشاهده کرد.

در هتل آدم و حوا ،رستوران خیلی بزرگی به همراه تنوع غذایی بسیاری وجود دارد که جوابگوی هر نوع سلیقه‌ایمیتواند باشد.
از همه جالب تر دکوراسیون و فضای سبز بیرون هتل است که بسیار شیک و زیبا طراحی شده اند و طراحی و چیدمان حساب شده‌ تخت‌ها، صندلی‌ها و آلاچیق‌ها در اطراف درخت‌های نخل بزرگ به زیبایی محوطه خواهد افزود.

 یکی از جذابیتهای این هتل این است که فاصله اتاقها تا ساحل اختصاصی لب دریا کمتر از پنج دقیقه بوده و تمام این مسیرازهتل تا دریا با چوب فرش شده است و می‌توان بدون راه رفتن بر روی شنها به ساحل رسید که بسیار مهیج و جذاب میباشد.

هتل آدم و حوا آنتالیا

البته امکانات هتل آدم و حوا ی آنتالیا نیزعبارتند از:رستوران، پذیرش شبانه روزی، پارک آبی،حمام ترکی و بخار، آرایشگاه، والیبال ساحلی، بیلیارد، ایروبیک، مینی گلف، ساحل اختصاصی، کافی نت، پرستار کودک، استخر سرپوشیده، استخر روباز، استخر کودکان، باشگاه ورزشی، تنیس، تنیس روی میز، فروشگاه، اسکواش، پارک کودکان، سینما، سونا، جکوزی، ماساژو… که میتوان با انتخاب این هتل برای اقامت از امکانات آن به صورت رایگان استفاده کرد و از سفر خود لذت برد.

فاصله هتل آدم وحوا تا مركز شهر آنتاليا 45 كيلومتر و تا فرودگاه 35 كيلومتر است.