Back to Top

اقامتگاهی در غار

در قلب کاپادوکیه در اورته حصار، هتلی بسیار زیبا که یکی از هتل های منحصر بفرد ترکیه است وجود دارد این هتل تراس که رو به منظره به روستا را دارد.

اقامگاهی در غار

ادامه مطلب...

قیمت هتل های استانبول

قیمت هتل های گارانتی استانبول

ارزان ترین هتل های استانبول ویژه اردیبهشت 95

شهر استانبول ترکیه به دلیل داشتن جاذبه های بسیار توریستی مانند کاخ توپکاپی ، مسجد ایاصوفیه ، مسجد سلطان احمد ، جزیره های بکر ، پل بوغاز ، بازار بزرگ استانبول ، برج گالاتا و ... و همچنین وجود بزرگترین مراکز خرید و معروف ترین برندهای دنیا ، از توریست پذیرترین شهرهای جهان به منظور خرید ، تجارت و تفریح و گردش می باشد.از همین رو شرایطی را فراهم نمودیم تا مسافرین استانبول بتوانند از تورهای ارزان استانبول و بلیط های لحظه آخری استانبول استفاده نموده و سفر ارزان ترکیه را با بهترین شرایط تجربه کنند.شما در این پست می توانید قیمت ارزانترین هتل های استانبول ویژه بهمن 94 را ببینید.

ادامه مطلب...

هتل اقامتگاه تفریحی وآبگرم پورتو بلو آنتالیا

هتل اقامتگاه تفریحی وآبگرم پورتو بلو آنتالیا یکی از مراکز بسیار زیبا و هتلهای لوکس شهرآنتالیا میباشد که محیطی مناسب برایگذراندن تعطیلاتی آرام در یک هتل تفریحی 5 ستاره درسواحل "کنیالت" و شهر پررفت و آمد آنتالیامیباشد.

 

اقامتگاه تفریحی وآبگرم پورتو بلو آنتالیا

ادامه مطلب...

هتل له شاتو پرستیژ آنتالیا

یکی از هتلهای بسیار زیبا،لوکس،شیک،مدرن و به روز آنتالیا،هتل له شاتو پرستیژ آنتالیا میباشد که در منطقه زیبای کمر قرار گرفته است.این هتل زیبا جزء هتل های 4 ستاره آنتالیا نیز محسوب میشود.

هتل له شاتو پرستیژ آنتالیا

ادامه مطلب...

هتل لارا پارک آنتالیا

از جمله یکی دیگر از هتلهای لوکس و شیک آنتالیا ،هتل لارا پارک آنتالیا میباشد که در منطقه لارا قرار گرفته است و جزء هتل های 4 ستاره آنتالیا محسوب میشود.

هتل لارا پارک آنتالیا

ادامه مطلب...

هتل کلاب فالکن آنتالیا

یکی از هتلهای آنتالیا که در منطقه لارا واقع شده است هتل کلاب فالکن آنتالیا میباشد که در دسته ی هتل های 4 ستاره آنتالیانیز است.

هتل کلاب فالکن آنتالیا مجموعا دارای 274 اتاق  است که تمامی اتاق ها پارکت هستند ودارای یک بالکن با نمایی پانورامیک میباشند. همچنین اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا ، مینی بار و تلویزیون بوده ودارای حمام اختصاصی همراه با یک سشوار برای خشک کردن مو هستند.

هتل کلاب فالکن آنتالیا

 

ادامه مطلب...

هتل باتونت گاردن آنتالیا

یکی از هتلهای شیک و زیبای شهر آنتالیا،هتل باتونت گاردن آنتالیا میباشد که در منطقه کمر قرار گرفته است.

این هتل جزء هتل های  4 ستاره آنتالیا محسوب میشود و از امکانات بسیار پیشرفته ای برخوردار است.

هتل باتونت گاردن آنتالیا

ادامه مطلب...

هتل آتلانتیس لیماک آنتالیا

در گروه هتلهای بسیار لوکس و شیک ترکیه و آنتالیا،هتل آتلانتیس لیماک آنتالیا قرار میگیرد که در منطقه بسیار لوکس بلکقرار گرفته است و جزء هتل های 5 ستاره آنتالیااست.

هتل آتلانتیس لیماک آنتالیا

ادامه مطلب...

صفحه1 از5