بهترین رستوران های استانبول

Aheste Restaurant Galata

این رستوران دارای رتبه 1 از 10.419 رستوران ثبت شده در استانبول می باشد پس با خیالی آسوده و راحت می توانید قدم در این رستوران گذاشته و غذائی مطمئن و خوب را سفرش دهید.شما در این رستوران می توانید انواع غذاهای ترک – رژیمی – ایرانی و بین المللی را با قیمتی در حدود 21 الی 62 دلار میل کنید.ممکن است قیمت ها کمی گران باشند اما در عوض بهترین غذاها را با بهترین کیفیت میل خواهید کرد.

آدرس : Serdar-I Ekrem Sokak no:30/A Galata, Istanbul 34425, Turkey

 

Hafiz Mustafa 1864

این رستوران دارای رتبه 3 از 10.419 رستوران ثبت شده در استانبول بوده و علاوه بر غذا می انواع نوشیدنیها به ویژه قهوه درجه 1 ترک نی در آن سرو می گردد.در این کافه شما می توانید در کنار نوشیدنیها و قهوه ترک انواع دسرها ماند باقلوای ترک – انواع دسر و کرم کارامل – حلوا – ژله بستنی و سایر دسرها را در یک محیط زیبا و به یاد ماندنی میل کنید.

آدرس : Hobyar Mahallesi Hamidiye Caddesi No:84, Istanbul, Turkey    -     آدرس سایت : www.hafizmustafa.com

Sultanahmet Buhara Kebab House

این رستوران دارای رتبه 2 از 10.419 رستوران ثبت شده استانبول راداشته و ذر بین مردم استانبول و توریستان از محبوبیت بالایی برخوردار است . در این رستوران در تمام ساعات روز از صبح تا شام می توان از انواع غذاها و نوشیدنیها استفده کرده و لذت ببرید.شما در این رستوران انواع این سرویسها را با قیمتی میان 10 الی 25 دلار میل میکنید.

آدرس : Alemdar Mahallesi Nuruosmaniye caddesi no: 5 | Nuruosmaniye Cad No 5 istanbul, Istanbul, Turkey

Imbat Restaurant

از دیگر رستوران های معروف شهر با رتبه 4 از 10.419 رستتوران ایمبات است .موقعیت و فضایی مناسب و مدرن و غذاهایی لذیذ از ویژگیهای این رستورانبا شکوه به شمار می رود.در این رستوران می توانید از صبح تا شام از انواع سرویسهای صبحانه نهار شام با انواع غذاهای ترک و بین المللی استفاده نمائید.انواع این سرویسها با قیمتی حدود 22 الی 25 دلار ارائه می گردند.

آدرس : Hocapasa Mh. Hudavendigar Caddesi No:24 | Sirkeci, Istanbul 34120 Turkey, Istanbul 34410, Turkey   -  آدرس سایت : www.imbatrestaurant.com

Pasazade Restaurant Ottoman Cuisine

این رستوران امتیاز 5 از 10.419 را کسب کرده و یک رستوران بسیار مناسب خانوادگی با فضایی دنج و زیبا می باشد . غذاهایی بسیار لذیذ در آن سرو شده و تمام مشتریان با رضایت آن را ترک می کنند . علاوه بر صبحانه ، نهار و شام نیز در این رستوران طبخ و به مشتریان ارائه می گردد.این رستوران مکانی مناسب برای قرار های خانوادگی ، دوستانه ، اداری و کاری می باشد.شما در این رستوران انواع این سرویسها را با قیمتی میان 15 الی 25 دلار میل کنید.

آدرس : Ibn-i Kemal Caddesi 5/A Sirkeci, Istanbul 34120, Turkey (Sirkeci)   -    آدرس سایت : www.pasazade.com

Aloran Cafe & Restaurant

این رستوران با فضای خانوادگی و محیط رمانتیکش از طرفداران زیادی برخوردار بوده که رتبه 6 از 10.419 را در بین رستوران های شهر از آن خود کرده و جایزه بهترین رستوران سال 2013 را کسب نموده است.این رستوران فضایی ایده آل برای خانواده ها ، ملاقات های دوستانه  ، قرارهای اداری و کاری می باشد.علاوه بر صبحانه برای نهار و شام نیز به این رستوران به مشتریان سرویس دهی شده و غذاهای ترکی آن از همه معروف تر است .شما در این رستوران انواع این سرویسها را با قیمتی میان 15 الی 49 دلار میل می کنید.

آدرس : Cankurtaran Mah. Akbiyik Cad. Adliye Sok. No.11, Istanbul 34000, Turkey (Sirkeci)  -   آأرس سایت : www.aloranistanbul.com

Siva Cafe Restaurant

کافه رستوران سیوا دارای امتیاز 7 از 10.419 در بین رستوران های استانبول بوده و با انواع کبابهای ترکی و بین المللی همراه با بار برای صرف انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی ، آماده پذیرایی از مشتریان خود می باشد.این رستوران جایزه بهترین رستوران سال 2012 را از آن خود کرده است.این رستوران محیط مناسبی برای صرف غذا همراه با خانواده ، دوستان و آشنایان است.شما در این رستوران انواع سرویسها را با قیمتی میان 15 الی 49 دلار میل می کنید.

آدرس : Akbiyik Caddesi No: 22 Fatih | Sultanahmet, Istanbul 34122, Turkey    -    آدرس سایت : www.sivacaferestaurant.com

KumSaati Jazz Blues

این رستوران رتبه 8 از 10.419 را در ستورانهای استانبول داشته و شما می توانید در آنانواع غذاهای بین المللی را صرف کرده  و از محیط زیبای داخلی و خارجی و بکر آن نهایت لذت را ببرید.ضمنا در این رستوران در روزهای جمعه موزیک زنده نیز اجرا می گرددد.شما در این رستوران انواع سرویسها را با قیمتی حدود 15 الی 30 دلار دریافت می کنید.

آدرس : Asmalimescid Mah.Jurnal Sok.No:17 | Beyoglu, Istanbul 34430, Turkey  -  آدرس سایت : www.kumsaatiblues.com

Caffe Privato

این رستورن که یکی از رستوران های لوکس استانبول است دارای رتبه 9 از 10.419 می باشد.این رستوران جایزه بهترین رستوران را در سال 2013 کسب کرده است.شما در این رستوران میتوانید علاوه بر صبحانه مثال زدنی و معروف آن از  انواع غذاهای ترکی ، با بهترین کیفیت لذت ببرید.

آدرس : Galip Dede Caddesi Timarci Sokak | No: 3 Galata/Beyoglu, Istanbul, Turkey  - آدرس سایت : privatocafe.com

Beyti Restaurant

این رستوران دارای رتبه 9 از 10.419 رستوران ثبت شده استانبول را به خود اختصاص داده و جایزه بهترین رستوران سال 2012 را از آن خود کرده است . مکان بسیار مناسبی برای قرارهای خانوادگی ،کاری و ... نیز می باشد.شما در این رستوران می توانید از سرویسهای مختلف آن برای صبحانه ، نهار و شام استفاده کنید.سرویسهای ویژه رستوران شماره 10 استانبول قیمتی حدود 25 الی 100 دلار را در بر میگیرد.

آدرس : Orman Caddesi 8 Florya, Istanbul, Turkey - آدرس سایت : www.beyti.com

turkeyticketnet.ir