Back to Top

تور زمینی ارمنستان نوروز

تور نوروزی ارمنستان با اتوبوس VIP تخت شو

تور نوروزی ارمنستان با اتوبوس 25 نفره تخت شو در تاریخ های 28 اسفند ، 3 و 7 فروردین به مدت 4 شب و 5 روز به سمت ایروان انجام می گیرد.از دیگر خدمات تور ارمنستان زمینی می توان به 5 روز اقامت در هتل ارمنستان به همراه صبحانه ، 4 گشت شهری به همراه ناهار ، بیمه مسافرتی ، تور لیدر فارسی زبان و سیم کارت رایگان در ارمنستان اشاره نمود.

ادامه مطلب...

شب ترک استانبول

شب ترک استانبول

 

شب ترک استانبول یکی از محبوب ترین جاذبه های تفریحی استانبول به شمار می رود که در واقع ، سالن بزرگیست که توریستان خارجی جهت صرف غذا، نوشیدنی و آشنایی بیشتر با آداب و رسوم و فرهنگ ترک ها در آنجا گرد هم می آیند و از یکی از بهترین تفریحات استانبول و ترکیه لذت برده و شب شادی را تجربه می کنند.در این سالن گروه های مختلف با اجرای رقص های محلی ترکیه، اُرینتال و قفقازی و اجرای موزیک و آواز به صورت زنده برای میهمانان خویش هنرنمایی می کنند. شب ترک استانبول یکی دیگر از تفریحات استانبول ترکیه محسوب می گردد.

ادامه مطلب...

بهترین رستوران های استانبول

بهترین رستوران های استانبول

Aheste Restaurant Galata

این رستوران دارای رتبه 1 از 10.419 رستوران ثبت شده در استانبول می باشد پس با خیالی آسوده و راحت می توانید قدم در این رستوران گذاشته و غذائی مطمئن و خوب را سفرش دهید.شما در این رستوران می توانید انواع غذاهای ترک – رژیمی – ایرانی و بین المللی را با قیمتی در حدود 21 الی 62 دلار میل کنید.ممکن است قیمت ها کمی گران باشند اما در عوض بهترین غذاها را با بهترین کیفیت میل خواهید کرد.

آدرس : Serdar-I Ekrem Sokak no:30/A Galata, Istanbul 34425, Turkey

ادامه مطلب...

تاریخچه آنتالیا

کلمه آنتالیا به معنی سرزمین آتالوس است زیرا که در زمان آتالوس دوم این شهر بنا شد.طبق تاریخ ،شهرآنتالیا پس از پایان پادشاهی «برقها»برای مدتی مستقل بود و بعدها هم به دست دزدها افتاد.

تاریخچه آنتالیا

ادامه مطلب...

ترابزون ترکیه

یکی از شهرهای زیبا و جزو محبوبترین شهرهای تکیه ،شهر زیبای ترابزون میباشد که در شمال شرقی ترکیه و در کناره دریای سیاه قرار دارد.

شهر ترابزون  که مرکز استان ترابزون نیز میباشد بر سر راه تجاری _ تاریخی به نام جاده ابریشم بین استانبول و ایران قرارگرفته است و سال‌ها مرکز تجاری بین‌المللی مهم این منطقه محسوب میشد.

ترابزون ترکیه

ادامه مطلب...

فصلهای مناسب سفر به ترکیه

ترکیه طی سالهای اخیر به یکی از کشورهای توریست پذیر تبدیل شده است که سالانه از نقاط مختلف دنیا و به خصوص از کشور ما افراد بسیاری برای گذران تعطیلات به آنجا سفر میکنند.

فصلهای مناسب سفر به ترکیه

ادامه مطلب...

آدنا

شما اگر به کشور ترکیه سفری داشتید پیشنهاد میدهیم که سری هم به شهر آدنا ی نرکیه بزنید وازدیدن این شهر زیبا بی نصیب نمانید.شهر آدانا ، پنجمین شهرستان بزرگ ترکیه میباشد که توسط پادشاه  لووی در سال ۲۰۰۰ قبل از میلاد تاسیس شد.این شهر دارای دو ساختار سنتی و مدرن میباشد.

 

آدنا

ادامه مطلب...

مارش استقلال

سرود ملی ترکیه در تاریخیا همان مارش استقلال، در تاریخ ۱۲ مارس ۱۹۲۱ یعنی دو سال قبل از استقرار جمهوری ترکیه  که مصادف با 20 اسفند 1300بود،به عنوان سرود رسمی جمهوری ترکیه رسماً تصویب گردید و مارش استقلال،سرود رسمی جمهوری ترکیه و نیز جمهوری ترک قبرس شمالی نیز میباشد.

سیاست ترکیه

ادامه مطلب...

صندوق پستی در ترکیه

در ترکیه برای دریافت صندوق پستی به دفاتر ادارۀ پست باید مراجعه نمود.در کشورترکیه ادارۀ پست، تلگراف و تلفن دولتی است وبرای دریافت صندوق پستی دراین کشور تابعیت اهمیتی ندارد و ایرانیها هم می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

صندوق پستی در ترکیه

ادامه مطلب...

سیستم بانکداری در ترکیه

درکشورترکیه سیستم بانکی بر اساس اصول بازار آزاد مالی فعالیتدارد و نرخهای بهره توسط بازار تعیین می گردد ودر واقع بانک مرکزی در این امر دخالتی ندارد.اما با این اوصاف نرخ وام به بانکهای تجاری که توسط بانک مرکزی اعطا می شود بر نرخ بازار تاثیرگذار خواهد بود.

سیستم بانکداری در ترکیه

ادامه مطلب...

صفحه1 از5